Facebook logo
účet

NACHÁZÍTE SE NA STARÉM WEBU. NOVÝ NAJDETE NA ADRESE: www.aminaprodinu.cz.

Těšíme se tam na vás.

Podpora

Budeme rádi, když podpoříte naši činnost pro pěstounské rodiny a děti vyrůstající v náhradní rodinné péči.

Na všechny dary vstavujeme darovací smlouvy, které dárce může použít při odpočtu z daňového základu.

Číslo účtu: 3419379359/0800

Kontakt na ředitele: tomaskahan@amina-nrp.cz

 

Podpořili nás:

Děkujeme Nadaci Preciosa za poskytnutí finančního daru ve výši 10 000,- Kč za účelem pořízení terapeutického kostkoviště.
Už se moc těšíme na práci s malými dětmi, ale věříme, že si své zájemce najde i u starších kategorií


Pro školní rok 2019 /2020 nás podpořili v projektu na individuální doučování dětem z pěstounských rodin:

Nadace Terezy Maxové dětem (40 000,- Kč) https://www.nadaceterezymaxove.cz/

Nadace Euronisa (25000,- Kč) , http://www.euronisa.cz/

a také jsme získali druhé místo (16 000,- Kč) v programu Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme. https://itesco.cz/pomahame/

A my děkujeme! Můžeme tak poskytnout týdně doučování až šestnácti dětem.

 

Od roku 2019 spolupracujeme s Potravinovou bankou Libereckého kraje z.s., za účelem zajištění dovávek plen pro naše pěstounské rodiny, což je pomoc více než vítaná! Děkujeme.

Dar ve výši 7 815  Kč poskytla Nadace J&T /www.nadacejt.cz/za účelem podpory realizace akce Příběhy pěstounství v nás a kolem nás, konané dne 19. 10. 2017, v rámci krajské kampaně na nábor pěstounů "Mit domov a rodinu - samozřejmost, nebo vzácnost?" Peníze putují na pronájem kina Varšava a poplatek distribuční společnosti za pronájem filmu Kluk na kole. Děkujeme!

Ve školním roce 2017/2018 bude probíhat individuální doučování dětí díky podpoře Nadačního fondu AVAST, ve výši 50 000Kč. Dále byl tento projekt podpořen Fondem vzdělávání magistrátu města Liberec, ve výši 40 000Kč.  Děkujeme!

I na podzim 2016 nás opět podpořila jako partner projektu "Doučování dětí"  Nadace Terezy Maxové dětem, tentokráte částkou 20 000Kč. Moc děkujeme!


 

Nadace Euronisa http://www.euronisa.cz/ přispěla v rámci jarního kola grantového řízení částkou 28000Kč na individuální doučování  dětí z pěstounkých rodin. Děkujeme!

 

 

Na pokračování doučování v průběhu školního roku 20015 /2016 jsme také získali 26 300Kč od podporovatele projektu Nadace Terezy Maxové dětem, v rámci Grantového řízeni ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem. Děkujeme. http://www.nadaceterezymaxove.cz/

Děkujeme penzionu Artur v Jizerských horách za slevu pří programu na vysokých i nízkých lanových aktivtách, které jsme uskutečnily na víkendových pobytech pro pěstouny v Jizerkách v roce 2015.

http://www.pensionartur.com/cs/programy/


V roce 2014 nás podpořila nadace Euronisa http://www.euronisa.cz/ formou příspěvku na letní terapeutický pobyt dětí.